חינוך מצוין בשביל כולם

היכנסו לתכנית המלאה –
https://goo.gl/hon5jc

להיות ראש המועצה הבא של פרדס חנה כרכור מחייב אותי להגיע מוכנה לתפקיד, עם תכניות עבודה בכל התחומים. בימים הקרובים אפרסם את תכניות העבודה שהכנתי בשיתוף תושבי פרדס חנה כרכור, תכניות העבודה שיובילו אותי במאה הימים הראשונים שלי בתפקיד ראש המועצה.

אני מאמינה שהכל מתחיל בחינוך !
החינוך הוא יסודות האדם בכל התחומים. במקום בו זורעים חינוך – קוצרים הישגים וערכים.

במאה הימים הראשונים לכניסתי לתפקיד ראש המועצה, בכוונתי לקבוע את החזון החינוכי שילווה את מערכת החינוך בפרדס חנה כרכור החל מהגיל הרך ועד להשכלה הגבוהה.

אני אוביל את מערכת החינוך במושבה לצמרת היישובים המובילים בתחום החינוך בישראל.

במאה הימים הראשונים שלי בתפקיד ראש המועצה, אני אעמיד סדר עדיפויות חדש בו החינוך יהיה במקום הראשון. סדר עדיפויות חדש להשקעה בחינוך הפורמלי ובחינוך המשלים (הבלתי פורמלי) בו אני רואה חשיבות גדולה ביותר.

הגיע הזמן שבפרדס חנה כרכור תהיה מערכת חינוך מהטובות במדינת ישראל, מערכת חינוך מודרנית, מגוונת, שמגמות חדשנות פורצות דרך יצמחו בה. מקומנו הטבעי הוא להיות בצמרת הרשויות המובילות בחינוך לערכים, הישגים ובנתוני הגיוס לצה"ל.

יש לנו במושבה ציבור הורים מעורב ואכפתי. ההורים הם מנוע אדיר עבור מערכת חינוך. טועה מי שרואה בציבור ההורים המעורבים מטרד. אני מתכוונת להפוך את הורי התלמידות והתלמידים במושבה לשותפים מלאים בתכנית האסטרטגית הרב שנתית של המועצה בראשותי.

פורסם בקטגוריה חדשות ועדכונים, עם התגים , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

אשמח לשמוע את תגובתכם