לחדש את המושבה

הגיע הזמן להתחדשות עירונית בפרדס חנה כרכור.

לחשוב בגדול, לתכנן חכם ומחדש את המושבה – מושבה אחת מתחדשת לכולם. זה החזון איתו אני מבקשת את אמון התושבים של פרדס חנה כרכור, 
זו תהייה תוכנית העבודה שלי.

פרדס חנה כרכור בראשותי תהיה הפנינה של ישראל, מושבה עם ירוק בעיניים התחדשות עירונית שבמרכזה תכנון של פארקים וגינות משחקים, בכל חלקי המושבה. כראש המועצה אני אתחיל את התחדשות המושבה באזורים אשר זקוקים לכך ביותר, עברתי את כל האזורים והשכונות במושבה ראיתי ואני יודעת היטב עד כמה והיכן הצורך בתכנון מחודש של פרדס חנה כרכור פוגש את רצון התושבים שלנו.

את הדיבורים על שיקום שכונות נשאיר לעבר. אנחנו נחשוב בגדול, נחזיר את פרדס חנה כרכור שלנו להיות עיר הגנים של ישראל. נוביל את בשורת ההתחדשות העירונית בראייה סביבתית ואקולוגית לכל אזור וכל שכונה.

אנחנו מושבה אחת ותכנון לקוי משפיע על כל חלקי המושבה ועל צביונה. בעשרים השנים האחרונות אני עובדת בשלטון המקומי בישראל כמתכננת ערים ואני יכולה לראות איך היעדר התכנון במושבה שלנו גורם לבעיות תחבורה, פקקים ונגישות בשכונות החדשות והזנחה מתמשכת ובעיות בטיחות ותשתיות בשכונות הותיקות. היעדר תכנון פוגע באיכות החיים של כולנו.

כמו שיזמתי הקמתה של ועדה להתחדשות עירונית אני מתכוונת להוביל תוכנית כוללת להתחדשות עירונית במושבה. לשם כך אני אגיייס את כל כישוריי ואת הידע והניסיון שצברתי מתחום הבינוי על מנת להביא לשדרוג פיזי של המושבה ולשיפור איכות החיים – ביחד עם הציבור.

יש למושבה שלנו פוטניצאל אדיר להיות הפנינה ואני נחושה להביא את השינוי למושבה ואעשה זאת באומץ ובאחריות.

פורסם בקטגוריה חדשות ועדכונים, עם התגים . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

אשמח לשמוע את תגובתכם