נחדש את מרכז המושבה עם מדרכות, עצים, תאורה, ספסלים, שיפוץ חזיתות ושילוט

הכל מאהבה ! פרדס חנה כרכור זה הבית שלי 💜
וכמו בבית… דואגים לדברים הגדולים והקטנים.
מטפלים בתשתיות, דואגים לחינוך, עובדים קשה כדי לייצר הכנסות וגם מנקים את הבית, מסדרים את החדרים, עושים שיהיה נעים לחיות ולגור…

————————————————————————————–

את תחזוקת הרחובות הלקויה ובעיות הנגישות וההנגשה במרכז המושבה יחליפו מדרכות שיעברו שדרוג ותכנון מחדש ומרחב ציבורי מפותח.

מייד לאחר שאבחר לראשות המועצה אני מתכוונת להקים פורומים משותפים למועצה ולבעלי הנכסים והעסקים על מנת להוביל תכנון מחודש של מרכז המושבה שיעורר את המסחר בלב המושבה, להראות את היופי והפוטנציאל שקיים במושבה שלנו ולהפוך למודל לאיכות חיים וסביבה עבור ישובים אחרים.

פרדס חנה כרכור בראשותי תהיה מושבה שבה המרחב הציבורי יכבד את התושבים – משפחות צעירות, גמלאים, בעלי מוגבלויות – כל תושב וכל מבקר.

מגיע לנו להנות ממדרכות נוחות ובטוחות, מעברי חציה מוסדרים ותמרור תקין, מצמחיה ועצים שנותנים צל, משילוט מעוצב ולא ערבוביה של שלטים בעיניים וכבלים של בזק וחברת חשמל מלפני עשרות שנים, מגיע לנו להנות מספסל לצד הדרך ופח קטן מעוצב כבכל מרכז יישוב, מתאורה אחידה ולא אוסף של עמודים וצבעי נורות.

במסגרת התפישה החדשה שאקדם – אשים דגש על תנועת הולכי הרגל לצד שיפור משמעותי בתחבורה הציבורית והשבת חוויית הרחוב על פני הקניונים.

הגיע הזמן שלנו, זמן האחריות והתקווה שתביא בשורה חדשה לפרדס חנה כרכור שלנו.

יש אצלנו תושבים שמגיע להם הטוב ביותר ! נולדתי לקהילת פרדס חנה כרכור, אני רוצה להביא את מהפכת התכנון וההתחדשות למקום בו אני גדלתי, למושבה בה בחרתי לחיות עם משפחתי ולגדל את ילדי.

פורסם בקטגוריה חדשות ועדכונים, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

אשמח לשמוע את תגובתכם