סיכום שבוע 1

כמעט שבת שלום,

מסכמת שבוע מלא ראשון בתפקיד…

את השבוע פתחתי בישיבה עם עובדי הוועדה המקומית לתכנון ובניה. סמלי ובהחלט עם אמירה לבאות שכן בראייתי, הכל מתחיל בתכנון וכשהתכנון נכון, החל מהתשתיות מתחת לקרקע ועד לתשתיות מעל הקרקע, השירות שהמועצה המקומית יכולה לספק לתושביה הופך מיטבי ונכון.

כשהתבקשתי לראשונה לחתום על היתר בניה, ביקשתי שיהיה זה היתר לבנייה ציבורית. זוהי גם אמירה מבחינתי. מבני הציבור שלנו הם התשתית הקהילתית וכשמדובר במבני החינוך, על אחת כמה וכמה – התשתית החשובה ביותר. כך חתמתי את ההיתר הראשון – לקירוי מגרש הספורט בביה"ס שדות.

ביום שני התארחתי בבית הנשיא. כבוד ענק להתארח עם כ-100 ראשי רשויות חדשים שנבחרו ברחבי הארץ. בערב השתתפתי בארוע שהובילה היחידה לעבודה קהילתית באגף הרווחה ביחד עם משרד הקליטה, לציון יום העליה, במשכן אמנויות הבמה.

בהמשך השבוע קיימתי קבלת קהל בהמשך למדיניות 'דלת פתוחה' עליה הצהרתי עם כניסתי לתפקיד (אני כאן בשבילכם !). כמו כן, נפגשתי עם ראש עיריית אור עקיבא – יעקב אדרי, עם ראש מועצת זכרון יעקב – זיו דשא ועם ראש מועצת בנימינה גבעת עדה – איתי וייסברג כי אני מאמינה שבעזרת שיתופי פעולה אזוריים ניתן יהיה לקדם ולהיטיב את מגוון ואיכות השירותים המוניציפליים כמו גם את איכות החיים והסביבה של כולנו.

ביום רביעי קיימתי את ישיבת המועצה הראשונה, חגיגית ומרגשת, בבית הראשונים. בחרתי במקום זה כי השנה אנו חוגגים יום הולדת 90 לפרדס חנה ו-50 שנה לאיחוד המושבות פרדס חנה וכרכור. מתוך תפיסה המעניקה משקל רב להיסטוריה ולמורשת של הישוב ולצדם מאפשרת התחדשות וחדשנות – זהו המקום המסמל בעיניי חיבור וערכים ואמירה לבאות – שימור לצד פיתוח. איזון.

תודה לקהל הרב שהגיע להיות חלק מהמעמד המרגש והמשמעותי !!

מבלי להלאות בתוכן הישיבה (הסרטון זמין לצפיה וגם סדר היום והחומרים הנלווים בדף ואתר המועצה) – אני גאה בכך שהצגנו אחדות ושותפות באמצעות קואליציה רחבה של 12 מתוך 15 חברי מועצה. שותפות זו נבנתה מתוך ראיית פני עתיד והמשימות הגדולות העומדות לפתחנו. אני מבקשת להודות למ"מ ראש המועצה – יואב קעטבי, סגני ראש המועצה – אייל כגן, אפרים מעודה ויעקב צדקה, לחברי המועצה והנהלתה – חיה בן צבי, נחמיה מנצור, דוד כמוס וטל דנטס ואחרונים יקרים – לחברי הסיעה שלי ('בשבילנו') חברי המועצה וההנהלה – אביעד סיני, אורי פרץ ואבי אמתי.

את השבוע חתמתי בערב אמנויות – "ילדותי השנייה" – שיתוף פעולה ייחודי בין מגמות המחול והתאטרון של בית הספר החקלאי לבין מחלקת הנוער והקהילה במועצה ומרכז המוסיקה שבניהולה. מופע מרהיב – כל הכבוד לכל האמנים והיוצרים שלקחו חלק בהפקה.

הבוקר, שישי, השתתפתי בארוע נטיעות להקמת יער מאכל בסמוך לגן הציפורים.

זהו. זה היה השבוע שהיה…
כעת לסוף השבוע בחיק המשפחה.
שבת שלום.

פורסם בקטגוריה הגיגים לשבת, חדשות ועדכונים, עם התגים , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

אשמח לשמוע את תגובתכם