סיכום שבוע 15

כמעט שבת שלום,

מסכמת שבוע 15… שבוע פורימי גדוש ארועים ומפגשים ברחבי המושבה…

השבוע התחיל בישיבת מועצת איגוד ערים לאיכות הסביבה ** בהמשך השבוע, פגישת היכרות עם אתי קיסוס, מנהלת מחוז חיפה והצפון במשרד הרווחה ועם ענת שפרלינג, אחראית הנפה ** פגישה עם מנהלת צהרוני אופק ** מליאת ועדה מקומית לתכנון ובניה ** ביקור בביה"ס שרת במסגרת סבב בתיה"ס – הצטרפו אליי מ"מ ראש המועצה יואב קעטבי וסגן ראש המועצה אייל כגן **

עוד השבוע ציינו במועצה את יום העובד הסוציאלי הבינ"ל – ערכנו מפגש באגף לשירותי רווחה וקהילה, בניהולה של תמי ברששת, עם כל הצוות המקצועי אשר פרס את עבודתו ואת תחומי הפעילות והמומחיות של העבודה הסוציאלית. מדובר על עבודת קודש של ממש, עבודה מסורה של עובדות ועובדים מקצועיים, על השקעה אינסופית, ימים ולילות למען מגוון רחב של אוכלוסייה – לרוב מאחורי הקלעים בצניעות, מתוך אהבת האדם ותחושת שליחות אמיתית – וכאן המקום שוב להודות ולהוקיר את עבודתם, את היותם חוליה בלתי נפרדת ומרכזית הבונה את החוסן החברתי שלנו.

ובין לבין… 🤡 פורים 🤡
ופרדס חנה כרכור צהלה ושמחה –

בתחילת השבוע – אירוע הפורים של 'קהילה מכילה' בביה"ס שבילים, נכחתי ביחד עם אבי אמיתי, חבר המועצה (יו"ר ועדת תרבות אמנות וספורט ומחזיק תיק בעלי צרכים מיוחדים – Avi Amitai) ועוד ביקרתי בהמשך השבוע, ביחד עם מנהלת אגף החינוך, בחגיגות הילדים בבתיה"ס הממלכתי כרכור, מעיינות ומרחבים, וכן ביקור עם מנהל מדור גני הילדים בגן איריס ובגן רקפת. השבוע התקיימה גם מסיבת פורים נהדרת של עובדי המועצה בהפקה ססגונית ומרשימה של וועד העובדים ועוד הפקה מקסימה – אירוע בניהולה של מנהלת מדור הגימלאים במועצה, ענת פרסמן, עבור גמלאי המועדונים החברתיים – החגיגה התקיימה באולם התרבות במרכז שוהם ותודות שוב מכאן למנהלת המרכז, ד"ר טניה בוגוסלבסקי.

עוד בפורים הזה – שמחתי להשתתף בחגיגות שהתקיימו במועדון אדיס, משם המשכתי לגן וייל לחגיגות עם בית חב"ד, עם הרב והרבנית יוסי ורבקה רבקיינד, משם להקראת המגילה בספרייה בנווה פרדסים שהיתה גדושה עד אפס מקום, ומשם למתנ"ס לקריאת מגילה גם כן. בסוף אותו יום השתתפתי בטקס קריאת המגילה בבית הוריו של סגן ראש המועצה, יעקב צדקה.

החגיגות נמשכו אתמול כשהשיא בוואדי באירוע הפורימון של שבט אלון בתנועת הצופים – החברה האלה רציניים כל כך, תכננו במשך חודשים, הקימו מתקנים לתפארת וניהלו אירוע בצורה מופתית – שאפו ענק (גם להורים) !! אתמול בשעת אחה"צ, אחרי שכל הקהל עזב, הם עוד נשארו שם לפרק הכל ולנקות את השטח כך שיהיה מוכן לאירוע 'המטמון הירוק' שהתקיים היום… שנייה לפני שפנו לעבודת הפירוק – פגשתי אותם בוואדי לתודה והוקרה מכל הלב – אתם גדולים !!
שבט אלון פרדס חנה-כרכור

במקביל לפורימון היו גם במרכז אמנויות הבמה מגוון של פעילויות ברחבה בחוץ ובתוך האולם – שתי הצגות של 'תירס חם' והיום, אירוע המטמון הירוק – חגיגת טבע בסימן שנת ה-90 לפרדס חנה ו-50 שנה לאיחוד המושבות – מסלולי טיולים וכתבי חידה, תערוכת צילומי טבע (הזוכים בתחרות שערכנו בשבועות האחרונים) – תודות למחלקת איכות הסביבה על ההפקה ביחד עם אגף החינוך, החברה להגנת הטבע, המתנ"ס, בית הראשונים, מרכז הפיס לגיל הזהב וביה"ס החקלאי.

ולמי שלא שבע… בסיום המטמון הירוק עוד הפנינג ענק בוואדי, שלל פעילויות ואווירה שמחה ומלאת צבע.

בתוך כך, למי שתהה… קבלת קהל התקיימה כסדרה… וקבלת קהל יוצאת דופן נרשמה לאחר שתוייגתי בפוסט ע"י אמא בשם מיטל, שצילמה את בנה, שיר, תלמיד כיתה ז' בחקלאי, שהתחפש ל'ראש העיר'. כתבתי למיטל שאשמח מאוד לפגוש את ראש העיר בלשכתי כשיסיים את עיסוקיו… וכך, קיימנו בהמשך היום מפגש פסגה בו שלחנו ברכת 'פורים שמח' משותפת לכל ילדי ותושבי פרדס חנה כרכור.

זהו… זה היה השבוע שהיה…
כעת לסוף השבוע בחיק המשפחה.
חג פורים שמח לכווולם/ן 🌸
שבת שלום.

צילום: Linoy Cohen Arbel

פורסם בקטגוריה חדשות ועדכונים, עם התגים , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

אשמח לשמוע את תגובתכם