סיכום שבוע 2

כמעט שבת שלום,

מסכמת שבוע שני…

השבוע התחלתי לקדם סוגיות מהותיות לעתידנו –

1. חינוך – פגישת עם מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך, ד"ר סער הראל, וצוות המשרד. מהר מאוד צללנו לעבודה. הדבר הראשון שהנחתי על שולחנו הוא *** הקמת תיכון חדש ביישוב כיעד מרכזי ***

2. איכות הסביבה – דיון בראשותי עם גורמי המקצוע במועצה ונבחרי ציבור בנושא *** אסדות הגז *** לקראת מפגש שיתקיים בשבוע הבא במוא"ז חוף הכרמל עם ראשי הרשויות המקומיות באזורנו.

3. פיתוח כלכלי – פגישה עם הממונה על המחוז במשרד הפנים, מר פאיז חנא. העליתי את סוגיית הפיתוח הכלכלי של פרדס חנה כרכור, סוגיות תקציביות שלפתחנו ובהן נושא *** חלוקת ההכנסות מאזוה"ת קיסריה ***

4. שיתופי פעולה אזוריים – במסגרת פגישותיי עם ראשי הרשויות השכנות, נפגשתי השבוע גם עם ראש עיריית חדרה, מר צביקה גנדלמן. שוחחנו על שיתופי פעולה במסגרת המט"ש, איגוד ערים לאיכ"ס, המאבק נגד הקמת שדה"ת ועוד.

5. ביום רביעי התקיים כנס נבחרים מחוזי מטעם משרד הפנים בקיבוץ ניר עציון. ביחד עם מ"מ ראש המועצה – יואב קעטבי, סגני ראש המועצה – אייל כגן ואפרים מעודה, וחברי המועצה – אורי פרץ, אביעד סיני, חיה בן צבי, דוד כמוס, טל דנטס, יוני חכימי – השתתפנו בכנס איכותי ומקצועי שדן בסוגיות ניהול השלטון המקומי מנקודת מבט של נבחר ציבור (מליאת המועצה, ועדות הרשות, חקיקת עזר ועוד).

כמובן שגם השבוע קיימתי קבלת קהל בהמשך למדיניות 'דלת פתוחה' עליה הצהרתי עם כניסתי לתפקיד. בעיות רבות ושלל נושאים הובאו לידיעתי ואני עמלה על מתן סיוע לתושבים ולבעלי העסקים עמם נפגשתי.

זהו. זה היה השבוע שהיה…
כעת לסוף השבוע בחיק המשפחה.
שבת שלום.

פורסם בקטגוריה הגיגים לשבת, חדשות ועדכונים, עם התגים , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

אשמח לשמוע את תגובתכם