סיכום שבוע 4

כמעט שבת שלום,

מסכמת שבוע רביעי… הפעם מהסוף להתחלה…

אתמול התקיימה ישיבת מועצה ראשונה מן המניין ובה שתי החלטות מרכזיות – האחת, הקצאת מבנה ומקרקעין לתנועת הנוער העובד והלומד, בקצה שביל התלמיד (כמחצית קומת העמודים של אגף הרווחה 250 מ"ר בנוי + רחבה בשטח של כ-1,000 מ"ר) – השניה, הקצאת מקרקעין (500 מ"ר) להקמת בית כנסת בשכונת נווה פרדסים. אני שמחה לבשר כי כל ההחלטות, לרבות הנ"ל, התקבלו פה אחד. תודה לכל חברי/ות המועצה.

בשורה נוספת בהקשר לישיבות המועצה – אחרי שנים שבהן כחברת מועצה הייתי מעלה את סדרי היום בדף האישי ובאתר שלי, כעת הדבר נעשה בדף ובאתר המועצה. השדרוג הנוסף הוא שלא רק סדר היום מפורסם אלא גם כל החומר הנלווה. שקיפות = שירות.

השבוע היה גדוש פעילויות –

פגישה עם יו"ר ההנהגות המוסדיות של בתיה"ס ביישוב, ביחד עם מנהלת אגף החינוך ומנהלת מחלקת בתיה"ס – הצגתי את עיקרי מדיניות המועצה ובהם הכנתה של תכנית אב לחינוך – עדכון חזון החינוך היישובי בהתייחס להיבטים פדגוגיים (תפיסות, מגמות, תכניות…) ופיזיים (תכנון פיזי של בתי"ס ומוסדות השכלה – קיימים וחדשים). פורום חינוך יישובי יוקם בקרוב בהתאם לתכנית 100 הימים. בהזדמנות זו – שוב – ברכות לביה"ס שרת שזכה בפרס החינוך המחוזי.

פגישה עם נציג הקהילה האתיופית לקידום שיתוף הפעולה והכנת תכנית עבודה רב שנתית.

פגישה עם מנהלת המוקד (106) – ניתוח פניות הציבור ותחילת היערכות לשיפור השירות וקביעת אמנת שירות.

השתתפתי השבוע במסיבת סידור של כיתות א' בביה"ס נעם – טקס מרגש מאוד שלאחריו נסעו הילדים/ות המקסימים/ות עם הצוות החינוכי לירושלים וברחבת הכותל קיימו את הטקס הראשי. נכחו עמי גם סגני ראש המועצה אפרים מעודה ויעקב צדקה.

קיימתי דיון ראשון של ועדת מל"ח (משק לשעת חירום) ביחד עם מנהל אגף החירום והביטחון במועצה, אנשי היקל"ר, מפקד נקודת המשטרה, נציג זק"א וכל גורמי המועצה הנושאים בתפקידים בשעת חירום. הנחיתי כי לפגישות הבאות יוזמנו נציגי מד"א/איחוד הצלה וכן נציגי כבאות והצלה. כמו כן, הדגשתי את חשיבות שיתוף הפעולה בין הרשויות המקומיות השכנות בשגרה כבחירום – סוגיה שכבר התחלתי לטפל בה מול ראשי הרשויות.

השבוע גם השלמתי את סבב הפגישות עם ראשי הרשויות הגובלות ונפגשתי עם מר אילן שדה, ראש המוא"ז מנשה.

עוד מספר רב של ישיבות ופגישות במגוון רחב של נושאים כמו פיקוח על הבניה, היטלי סלילה, נוהל הדברה, ועוד… השתתפתי ב'וועידת משרד הפנים 2018 – מעצבים יחד את עתיד השלטון המקומי', קיימתי היערכות עם גורמי המקצוע לפגישה עם מנכ"ל משהב"ש (שלבסוף בוטלה בשל התפטרותו. הבחירות לכנסת מאתגרות מאוד את אופן ניהול הרשות, בפרט בכל הנוגע לקביעת התקציב) וכמובן, קיימתי קבלת קהל – השבוע היה גדוש במיוחד (5 שעות). תזכורת כי דלתי פתוחה לכם/ן (לתיאום – 077-9779705/3).

זהו. זה היה השבוע שהיה…
שנה אזרחית טובה ומוצלחת !
כעת לסוף השבוע בחיק המשפחה.
שבת שלום.

קן פרדס חנה כרכור- הנוער העובד והלומד

פורסם בקטגוריה הגיגים לשבת, חדשות ועדכונים, עם התגים , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

אשמח לשמוע את תגובתכם