תיכון חקלאי ברנקו וייס – לשולחן מליאת המועצה

בשבועות האחרונים אנו ניזונים משמועות בכל הנוגע לנעשה במתחם ביה"ס החקלאי ברנקו וייס פרדס חנה כרכור.

תלונות מגיעות אלינו בנושאי בקרת תקציב, תכנון שטח ביה"ס (חורשת העצים, הקמת תיכון נוסף, תכנון כביש גישה חדש ועוד), רמת ההישגים והדירוג הכללי, עבור בטענות לקבלת החלטות באופן חד צדדי ע"י מי מהגורמים המקצועיים במועצה, ללא שיתוף הדרג הניהולי וההורים, אלא בדיעבד. הדבר עלה מדרגה בימים האחרונים כאשר ועד ההורים יצא בהשבתה כללית של ביה"ס במחאה על התנהלות זו של המועצה.

מתחם החקלאי הוא ריאה ציבורית מרכזית בלב היישוב וחשיבותו בהיסטוריית היישוב, כמו גם חשיבותו לעתיד היישוב – שלובים זה בזה ויקרים ללבנו וללב הציבור.

אנו מאמינים שבאמצעות דיון רחב במליאת המועצה וקביעת נוהלי עבודה משתפים ושקופים, ניתן יהיה לסיים את שנה"ל כסדרה וזאת לטובת כל הצדדים.

לכן, יזמנו כינוס ישיבת מועצה שלא מן המניין בנושא זה, בהתאם לצו המועצות המקומיות.

פורסם בקטגוריה חדשות ועדכונים, עם התגים , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

תגובה אחת בנושא תיכון חקלאי ברנקו וייס – לשולחן מליאת המועצה

  1. מאת אבי‏:

    הגר היקרה לא צריך לבנות עוד תיכון עומד מבנה מושכר במרכז המושבה וקוראים לו מדרשית נועם פרדס חנה .לפני 10 שנים בדיוק נזרקנו אני וחברי מהמקום באיבחת גרזן עלה הכורת על מאות תלמידים ועשרות עובדים .כיום המקום מושכר לצרכים שונים כדי לכסות חובות של הנהלה רשלנית שטוהר מידות בלשון המעטה לא היה הצד החזק שלה . כנסי במרץ הרב שיש לך לעובי הקורה האדמה שם היא אדמת מינהל למטרות חינוכיות או ליתר דיוק למטרות עשית כסף ניתן ליצור שם בית ספר צומח שרק יחזיר עטרה מפוארת ליושנה שבת שלום ואשמח לעמוד לרשותך בנושא מתי שתרצי אבי 0505655786

אשמח לשמוע את תגובתכם