חוגי בית (כאן המקום להתעדכן)

בואו ניפגש לשיחה פתוחה וכנה על עתיד המושבה שלנו.

אני מגבירה את הקצב בקמפיין ובתקופה הקרובה. נעשה הרבה יותר מפגשים הרבה יותר חוגי בית ואני גם מתכוונת לעבור דלת לדלת כדי להסביר לכם את התכניות שלי לעתיד פרדס חנה כרכור – כי מנהיגות שמחוברת לציבור ולתושבים זו תפיסת עולם וזו דרך חיים עבורי.

אני שמחה לקבל עוד ועוד הזמנות למפגשים. אני אגיע לכל רחוב ולכל שכונה כי אני נחושה להוביל עבורכם את המהפך בפרדס חנה כרכור.

אני מאוד אופטימית ויודעת שיחד אתכם נעשה את השינוי הנדרש, לכן אשמח לראותכם בחוגי הבית, וכמו שאומרים – ראו זאת כהזמנה אישית

להלן מועדי המפגשים הפתוחים:

03.07 – רחוב הגליל 3/4 – משפחת אפרת (20:00)

08.07 – רחוב הדקלים 127 – משפחת שנון (20:00)

15.07 – רחוב נשר, שכונת רמז (21:00)

16.07 – רחוב לימון 21 – משפחת סטיבי (20:00)

17.07 – רחוב רבי עקיבא 17, משפחת ברגר (20:00)

19.07 – רחוב אגס 11 (המושבה הלבנה), משפחת וולדנר (20:00)

22.07 – רחוב ערוגות (בשטח הציבורי)

23.07 – רחוב גבע 13, משפחת דישבק (20:00)

26.07 – רחוב תלמים 4, מרכז המושבה, משפחת מזר (20:00)

29.07 – רחוב שב"ל (20:00)

30.07 – רחוב נטע 24, משפחת ירון (20:30)

02.08 – רחוב אלון 24, משפחת אלוק (20:00)

12.08 – רחוב גן עוז 3, משפחת נדיר (בית נדיר) (20:00)

13.08 – רחוב המסילה 7 – משפחת להב (21:00)

14.08 – רחוב המייסדים 131, משפחת פרץ (20:30)

15.08 – רחוב עוגב 12, משפחת פרי (20:00)

16.08 – דרך הרופא 3, משפחת אנגל (20:00)

19.08 – רחוב נבטים 23, משפחת בלאום (20:00)

20.08 – רחוב אתרוג 7 (במועדון הדיירים) (21:00)

21.08 – רחוב המעלה 11, משפחת ריקרדו (20:00)

22.08 – רחוב ספיר 53, משפחת פרייליך (20:00)

23.08 – רחוב החץ, משפחת בראון (20:00)

26.08 – רחוב קציר 8, משפחת אלמוג (20:00)

29.08 – רחוב נעורים 27, בית הקפה 'גיא ויעל' (20:30)

02.09 – רחוב המושב 35 א, משפחת סזיר (20:00)

03.09 – דרך הנדיב 86, משפחת ברוך (20:00) *מול משתלת מורן*

06.09 – רחוב אלון 4, משפחת וייסביין (20:00)

12.09 – אולם התרבות במרכז שוהם (20:30)

13.09 – רחוב עמל 5, משפחת קו אל (20:00)

16.09 – רחוב תפוז 8/2, משפחת הרדן (20:00)

20.09 – רחוב קדמה 43, משפחת הרטל (20:00)

02.10 – דרך הבנים 39/8, משפחת מייסלמן (20:00)

03.10 – רחוב חשמונאים 4, זוהר (20:30)

04.10 – רחוב נץ 239, משפחת גרזון (20:00)

09.10 – רחוב גינת אגוז 5 (קומה 15), משפחת פיטקובסקי (20:00)

10.10 – רחוב הצליל 1, משפחת לביא (20:30)

11.10 – רחוב אלומות 7, משפחת גוטיארז (20:00)

15.10 – רחוב ניל"י 13, משפחת אחיאל (20:00)

16.10 – רחוב גינת אגוז 10, משפחת יקואל (20:30)

22.10 – רחוב התחיה 10, משפחת באלאס (20:30)

23.10 – רחוב מודיעין 354, משפחת אבני (20:00)

27.10 – סמטת כתימה 3, משפחת גרבלר (20:30)

04.11 – בגינה ליד רחוב המסילה 2, בשעה 20:00

06.11 – רחוב אתרוג 17/5, משפחת אוסטרייך, בשעה 20:30

07.11 – רחוב עוגב 12, משפחת פרי, בשעה 20:00

10.11 – רחוב חוגלה 15, משפחת לרר, בשעה 20:00 (משפחת לרר

 

פורסם בקטגוריה משולחנה של הגר, עם התגים , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

אשמח לשמוע את תגובתכם